Závody / Seminář - vytrvalost 10.2..2018


KALENDÁŘ ZÁVODŮVÝPIS ZÁVODŮ
Seminář pro začínající jezdce vytrvalosti
Datum konání: 10.2.2018 9:00
Místo konání: Jezdecké centrum Královický Dvůr
Minimální účastnický poplatek je 500,-Kč pro dospělého, pro děti a juniory do 18 let 250,- Kč
Maximální částka není omezená.
Účastnický poplatek bude věnován na podporu rekonvalescence Mudr. Heleny Terberové Částku můžete uhradit přímo na místě konání semináře, nebo předem na účet ČJF za tímto účelem zřídila transparentní účet č. 223223201/0600., jehož bude zároveň i garantem.
Veškeré výdaje z tohoto konta budou podléhat schválení VV ČJF. Žádáme vytrvaleckou I jinou veřejnost, aby s úhradami semináře nebo jinými příspěvky na toto konto počkali do oficiálního spuštění sbírky, o kterém budeme včas informovat.

Závazné přihlášky a dotazy: Jitka Schovánková 724 303 366 nebo na info@4horse.cz
Přednášející: MUDr. Helena Terberová
Dvojnásobná mistryně ČR seniorů, 17. místo na ME seniorů (Florac), 30. místo na ME seniorů (Compiégne), 29. místo na MS seniorů (Euston Park). Technický delegát, cvičitel, národní rozhodčí a mezinárodní rozhodčí na úrovni **.
Jitka Schovánková
Majitel firmy 4horse, která se specializuje na výrobu a prodej vybavení pro vytrvalost. Sama aktivní jezdkyně s mezinárodní výkonností ** a národní výkonností T, trojnásobný účastník MČR
Táňa Terberová
Mistryně ČR juniorů, třikrát v řadě vyhodnocena jako Junior roku. Mezinárodní jezdec s výkonností CEI****. Spolupracuje se stájí korunního prince Dubaje (opakované starty za dubajskou stáj).
Program: Výběr koně: MUDr. Helena Terberová Na co si dát pozor při výběru koně pro vytrvalost. Vybavení pro vytrvalostní ježdění: Jitka Schovánková Bez čeho se i na nižších soutěžích neobejdete. Zakázané a povolené vybavení. Pravidla vytrvalostního ježdění: MUDr. Helena Terberová Výběr nejdůležitějších pravidel, která by měl každý vytrvalec znát, než vyrazí na závody. Trénink do nižších soutěží: Táňa Terberová Trénink koně od hobby soutěží až po soutěže stupně L. Veterinární kontrola: Helena a Táňa Terberovy Příprava koně na veterinární kontrolu, názorná ukázka měření TF koně, správné předvedení, hodnocení a vysvětlení problémů ve VET GATE Management: Táňa Terberová Péče o koně v přestávce a jeho příprava do dalšího kola. Čemu se vyvarovat a na co si dát pozor.
Jezdecké centrum Královický Dvůr
Jezdecké centrum Královický Dvůr
Královice 91
274 01 Slaný

Otevírací doba

pondělí - pátek
11:00 - 22.00 hod.
sobota - neděle
11:00 - 22:00 hod.
DRA-GO DESIGN. Copyright © 2008 - 2020