Menu


Naši partneři

Areál by nemohl fungovat bez našich partnerů

 

Strom Praha

Výhradní distributor zemědělské, zahradní, komunální a golfové techniky John Deere pro ČR.

https://www.strompraha.cz/

De heus

De Heus je mezinárodně působící společnost, jejíž hlavní aktivitou je výroba a prodej vysoce kvalitních krmiv pro zvířata. Od svého založení v roce 1911 se společnost rozrostla z malého, lokálního podniku do podoby jednoho z největších hráčů na nizozemském trhu s krmnými směsmi. Rozvoj v Nizozemsku probíhal jak pomocí růstu samotné společnosti, tak i díky kupování společností jiných. De Heus nyní patří, částečně i díky svému rychlému rozšiřování za hranicemi Nizozemska, mezi 20 největších dodavatelů krmiv na světě.

De Heus se při výrobě krmiv řídí směrnicemi kvalitativního systému GMP+. Navíc se při nákupu surovin účastní TrusQ, projektu spolupracujícího na zaručování kvality při nákupu surovin.

https://www.deheus.cz/

Cvrčovická pekárna s. r. o

Je neustále se rozvíjející firmou, která produkuje pečivo již od roku 1993.
V současné době produkuje CVRČOVICKÁ PEKÁRNA s.r.o. nejen chléb, ale i další skupiny výrobků,
jako je běžné i vícezrnné pečivo (rohlíky, housky, dalamánky apod.) a jemné pečivo (koláčky, vánočky apod.).
Stěžejním produktem však zůstává stále CHLÉB.
.. Náš chléb chutná jako chléb .. 

https://pekarnacvrcovice.cz/

HET

Společnost HET je ryze českou výrobně obchodní společností bez jakékoli zahraniční účasti. Začala podnikat v oboru stavebních hmot v roce 1991. Nejdříve distribuovala základní malířské suroviny. V roce 1993 rozšířila sortiment o nátěrové hmoty. V první fázi šlo o klasické klihové nátěry a postupně přibyly interiérové disperzní a poté i fasádní barvy.

Zásadní zlom přišel v roce 1996, kdy firma zakoupila a začala přestavovat areál bývalého uhelného dolu v Ohníči u Teplic, kam se po dvou letech přestěhovala z tehdejšího působiště, lovosické chemičky. Od té doby vlastnici společnosti neustále investují do rozvoje areálu a do moderních technologií. Jen v posledních dvou letech se v součtu jedná o investice přesahující částku 100 milionů korun. Díky investicím do výroby a technologií, úspěšnému marketingu a aktivní obchodní politice se stal HET druhým největším výrobcem vodou ředitelných nátěrových hmot v České republice. Za hranicemi ČR je pro HET rozhodujícím trhem Slovensko, kde firma působí prostřednictvím dceřiné společnosti. Postupně se HETu podařilo proniknout i na trhy dalších států střední a východní Evropy – Maďarska, Bulharska, Polska, Ukrajiny a Ruska. Aktuálně činí export řádově 25 % z ročního obratu.

https://www.het.cz/

EQUISERVIS spol. s. r. o.

 Společnost EQUISERVIS spol. r.o. byla založena roce 1993 jako jedna prvních prodejen jezdeckých potřeb České republice dodnes je vlastněna jako rodinná firma jejím zakladatelem Ing. Stanislavem Hakrem. Za několik let fungování si díky profesionalitě kvalitě nabízeného zboží služeb vybudovala tradici dobré jméno. 

 

 https://www.equiservis.cz/

 

EQUITV

Internetová TV o koních a lidech, která se zabývá vzděláváním a informováním ze světa koní. 

https://www.equitv.cz/

 

KUDY Z NUDY

Spolupráce se zážitkovým portálem Kudy z Nudy. 

https://www.kudyznudy.cz/

Fotogalerie


Jsme tu pro Vás! Kontaktujte nás...